Здесь больше нет рекламы. Но могла бы быть, могла.

Автор Тема: [Архив] Фестиваль середньовічної музики  (Прочитано 1090 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Aiwe

  • Гость
... у Львові..

У неділю 22 грудня у Домініканському Соборі галаконцерт о  17:00
за участю Вірменського хору "Сагмоc", ансамблю фолькової музики "Бурдон", ансамблів старовинної музики "Ground Folk" (Львів), "Universalia In Re" (Нижній Новгород), відкриває концерт дитячий ансамбль старовинної музики Frottola.
« Последнее редактирование: 03/04/2010, 20:32:34 от Павел Corwin Гайдаржи »

Aiwe

  • Гость
враження про фестиваль
« Ответ #1 : 24/12/2002, 21:18:23 »
Не сподівався..   :) Дуже мені сподобалось, і жалкую що пропустив виступи в будні дні бувши тільки у неділю.. Шкода що не послухав Universalia In Re котрі вже поіхали до того часу..    :'(
У соборі з його акустикою й атмосферою звучало все просто вражаючи (якщо й були якісь "лажі" - їх ніхто й не помітив), єдине що довелось спочатку перетерпіти нудну лекцію  ;D  Люду було досить багато, навіть у проходах стояли, так що поціновувачі такого мистецтва є і хлопці мають для кого працювати..
Хотілось би, щоб такі заходи відбувалися частіше.. Дуже сподіваюсь, що наступного разу буде більше учасників, і що цей проект не загнеться, бо він потрібен..

               

               

Indigo

  • Гость
Re:Фестиваль середньовічної музики
« Ответ #2 : 26/12/2002, 12:27:40 »
А мне очень понравилось, хотя я тоже, к сожалению была только на одном из концертов -  :'(- мне почему то везёт с теми, которые проходят в костёле св.Лазаря  :) Скандинавская музыка провела на меня неизгладимое впечатление. Народу было много, некоторые стояли в проходах. Я лично считаю, что Львов до такой степени своеобразный город, что такие фестивали и мероприятия должы тут чуть ли не каждую неделю проходить  ;D

               

               

Julia

  • Гость
Re:Фестиваль середньовічної музики
« Ответ #3 : 27/12/2002, 11:48:48 »
Из всего этого великолепия по объективным причинам я смогла попасть только на первый концерт - в Армянском соборе, благодаря Иве с Трором  :)

Зато пару дней назад довелось мне слышать живое выступление киевского ансамбля ударных инструментов "Арс Нова". Народ, увидите где это название на афише - платите за билеты не раздумывая! Оно того стоит  8)