Здесь больше нет рекламы. Но могла бы быть, могла.

Автор Тема: Настільна гра по ВП  (Прочитано 2449 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Aiwe

  • Гость
Ну что же, наконец и у нас появилась настольная игра по фильму, ведь не по книге же :)
Купив мій друг діткам настільну гру, "Володар Кілець" називається. На коробці зазначено:
Цитата:
Виробник © ВК "Майстер". Україна, м. Харків, вул. Академіка Павлова, 82, тел. (0572) 175-877.
 В буклетику читаємо:
Цитата:
Нова настільна гра "Володар Кілець" перенесе вас до фантастичного світу Середзем'я, створеного англійським письменником Дж. Р. Р. Толкіном. Віковічні теми добра та зла, світла та темряви - основа чудових творів Толкіна, що давно вже стали бестселлерами в усьому світі.
Ви побуваєте у чарівному краю, населеному маленькими казковими чоловічками - хобітами, зустрінетесь з ельфами та гномами, магами та лихими чудовиськами - орками.
Граючи у нашу гру, ви станете Охоронцями Кільця, разом з хоробрим хобітом Фродо та його друзями пройдете наповненим небезпечними пригодами шляхом від країни Шир, їхньої батьківщини, до похмурої оселі лиха Мордор, зустрінетеся з вісниками темряви - чорними  вершниками, візьмете участь у бойовищах із злостивими орками. А у тяжку хвилину ви можете розраховувати на допомогу добрих друзів - ельфів та гномів.
 Комплектація гри:
1. Ігрове поле
2. Кубик
3. Фішки
4. Карточки "Кільце"
5. Колода карт
6. Дві закладки
7. Правила гри на рос. та укр. мовах
 
Гра по першому тому/серії. Ігрове поле являє собою карту Середзем'я із надертими звідусіль малюнками персонажів. Найцікавіші тут карти з кадрами з фільму. З глюків на перший погляд помітив тільки Ерлонда, ну там ще "Кільця Влади" відмінювання Еаренділу замість Еаренділа... Ширпотреб.




               

               

Amartiriel

  • Гость
Re:Настільна гра по ВП
« Ответ #1 : 07/05/2003, 15:53:35 »
Я б глянула...Але мені грошей на таке кахи-кахи шкода!!!

               

               

Julia

  • Гость
Re:Настільна гра по ВП
« Ответ #2 : 08/05/2003, 11:49:30 »
Хе-хе, хорошо хоть не переврали все на свете, как обычно   ;D

               

               

Elfya

  • Гость
Re:Настільна гра по ВП
« Ответ #3 : 09/05/2003, 03:01:42 »
То все фiгня... ;D ось у мене э трофейна карточка Леголаса iз карточного Lord of the rings(того, що вiд Wizards of the coast) нiяк не налюбуюсь ним:D

               

               

Aiwe

  • Гость
трофейний Лєґолас
« Ответ #4 : 10/05/2003, 22:24:20 »
 А поділитись ;)
(при наявності сканера звісно)

Щодо гри:
Коштує така штука 15 гривень у "Клубі Сємєйного Досуґа" чи як го там.. Не варто..